BIURO TŁUMACZEŃ W SŁUPSKU TŁUMACZENIA ZWYKŁE I PRZYSIĘGŁE

 

 

KONTAKT:

biuro.lingvo@gmail.com 

 

 

 

 

Poniżej przedstawiam cennik dotyczący 1 strony rozliczeniowej, która wynosi, w odróżnieniu od innych biur tłumaczeń, 1800 znaków ze spacjami w przypadku tłumaczeń zwykłych. W przypadku tłumaczeń poświadczonych strona rozliczeniowa wynosi 1125 znaków ze spacjami (liczba znaków jest w tym wypadku określana z góry przez Ministerstwo Sprawiedliwości). Liczba znaków to liczba liter i spacji, które zawiera tekst. Czytając cenniki biur tłumaczeń warto mieć na uwadze liczbę znaków, gdyż wiele biur zwyczajnie ją zaniża.

 

Opłatę naliczam za każdą rozpoczętą stronę - w przypadku tłumaczeń zwykłych z dokładnością do 0,5 strony, natomiast w przypadku tłumaczeń przysięgłych stronę rozpoczętą liczy się za całą . Wycena jest dokonywana na podstawie przesłanego dokumentu.

 

Podane ceny są cenami netto- należy doliczyć do nich 23 % podatku VAT, gdyż dla większości naszych klientów wystawiamy faktury VAT.

 

Tłumaczenia wykonuję w trybie zwykłym, który wynosi przeważnie 3 dni robocze przy tłumaczeniu do 5 stron rozliczeniowych oraz przyspieszonym- gdy potrzebujesz tłumaczenia jak najszybciej. W takim wypadku cena jest ustalana indywidualnie.

 

Moje ceny są z pewnością  atrakcyjne i konkurencyjne w stosunku do oferty wielu innych biur.

W trosce o wysoką jakość przekładu każde zlecone tłumaczenie przechodzi weryfikację drugiego tłumacza, a w razie potrzeby native speakera języka angielskiego. Współpracuję również ze specjalistami z wielu dziedzin, z którymi konsultuję wykonane tłumaczenia.

 

 

 

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne

 

Angielski

  • na język polski- 34 zł /str.
  • na język angielski- 38 zł/str.

 

 

Tłumaczenia specjalistyczne (zawierające minimum 20% słownictwa nie występującego w mowie potocznej) -z reguły nie doliczamy dodatkowych opłat, jednak wszystko zależy od stopnia trudności tekstu. W przypadku tekstów bardzo wyspecjalizowanych lub o rzadkiej tematyce istnieje możliwość doliczenia do 30 % ceny z cennika. Stali klienci mogą liczyć na specjalne traktowanie!

 

Przy większej liczbie tłumaczonych stron udzielamy atrakcyjnych rabatów :

 

rabat 5% powyżej 30 stron rozliczeniowych przy jednorazowym zleceniu

 

rabat 10% powyżej 50 stron rozliczeniowych przy jednorazowym zleceniu

 

Powyższe ceny mają charakter orientacyjny- ostateczna cena tłumaczenia zależy od rodzaju i stopnia trudności przesłanego tekstu.

 

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

 

Tłumaczenia poświadczone (wykonane przez tłumacza przysięgłego)

 

Angielski

  • na język polski- 35 zł/str.
  • na język angielski- 40 zł/str.

 

 

 

 

 

 

CENNIK BIURA TŁUMACZEŃ LINGVO

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM SZCZEGÓŁOWY CENNIK

 

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE OSTATECZNA CENA

ZALEŻY OD STOPNIA TRUDNOŚCI PRZESŁANEGO TEKSTU

PROMOCJA!

 

10 % RABAT

 

NA TŁUMACZENIE SPECJALISTYCZNE

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Ta strona została stworzona za darmo w WebWave.
Ty też możesz stworzyć swoją darmową stronę www bez kodowania.